ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
BEZ UDÁNÍ DŮVODU (VRÁCENÍ ZBOŽÍ)
Nevybrali jste si správně? S námi se výběru kosmetiky bát nemusíte. Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu je u nás možné do 30 dnů.
Ve lhůtě 30 dnů od doručení zboží nám oznamte svoje rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailu renewkosmetikacz@gmail.com nebo na tel. čísle +420 731 883 382. Užít můžete i vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, který naleznete zde.

Zboží bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů ode dne odstoupení, zašlete na adresu Renew Clinic, Stroupežnického 529/6, 150 00 Praha 5 Smíchov, nebo nám je osobně doručte. Pokud jste v souvislostí s uzavřením smlouvy od nás obdrželi zboží navíc zdarma (“dárek”) je potřebné vrátit i tento dárek.

Kupní cenu zboží Vám vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení. S platbou však můžeme v souladu se zákonem počkat, dokud nám zboží nevrátíte. V případě, že odstoupíte v prvních 14 dnech od doručení zboží, náleží Vám i náhrada nákladů na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.
Jak mám postupovat při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu?
U nás můžete vrátit každé zboží, které jste si u nás zakoupili. Výjimkou je zboží, které

a) Bylo přizpůsobené či vyrobené dle Vašich požadavků (např. obal s gravírováním)
b) Není možné vrátit z hygienických důvodů (např. otevřené kosmetické a jiné výrobky, které přicházejí do přímého styku s pokožkou)
V případě, že si necháte zabalit zboží jako dárek či ekologicky, není také možné odstoupit od smlouvy o službě dárkového nebo ekologického balení, jakmile je zboží již zabaleno a služba tím pádem poskytnuta. Upozorňujeme, že zboží pro Vás balíme bezodkladně po učinění objednávky.

Dovolujeme si Vás upozornit, že podle zákona odpovídáte za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než je nutné k obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží (např. pokud používáte kosmetiku i potom, co jste jej už jednou zkusili).
Kdy můžu odstoupit od smlouvy bez udání důvodu?
Veškeré dotazy ohledně odstoupení bez udání důvodu Vám rádi zodpovíme, pokud nás kontaktujete na e-mailu renewkosmetikacz@gmail.com nebo na tel. čísle +420 731 883 382.
Kontakty